Ponuky práce | riaditelia.sk

Ponuky práce pre riaditeľov?

Denne aktualizované pracovné príležitosti pre riaditeľov vo všetkých oblastiach. Platový monitor, prehľad benefitov.

Náplň práce Vedúci predajne, prevádzky

Misia

Riadenie chodu maloobchodnej predajne s cieľom zabezpečiť stanovený plán predaja.

Popis pracovnej pozície

Vedúci predajne zodpovedá za plnenie stanovených predajných cieľov s plnou zodpovednosťou za chod predajne a všetky procesy prebiehajúce v predajni. Stará sa o dostatočný sortiment tovaru, jeho kvalitu, vhodné umiestnenie a zviditeĺnenie v rámci predajne. Vedie predavaćov a predajcov k poskytovaniu prvotriednej obsluhy zákazníkov a k spoluzodpovednosti za prevádzku predajne. Kontroluje pokladničnú evidenciu, vedenie podkladov pre účtovníctvo, denné tržby. Sleduje a optimalizuje stav skladových zásob.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Vedúci predajne, prevádzky

Naspäť

Partneri sekcie