Ponuky práce | riaditelia.sk

Ponuky práce pre riaditeľov?

Denne aktualizované pracovné príležitosti pre riaditeľov vo všetkých oblastiach. Platový monitor, prehľad benefitov.

Náplň práce Produktový manažér - obchod

Misia

Rozvoj portfólia produktov a služieb vo všetkých fázach jeho životného cyklu po koncepčnej, obchodnej a propagačnej stránke.

Popis pracovnej pozície

Produktový manažér navrhuje, implementuje, technicky a marketingovo podporuje služby a produkty. Má súčasne technické znalosti a podnikateľské nazeranie. V závislosti od spoločnosti sú jeho činnosti rôzne. Napríklad analyzuje biznis model pre zavedenie produktu na trh u telekomunikačnej spoločnosti, v prípade výrobcov PC alebo distribútorov sa zaoberá výberom produktov, obchodnou komunikáciou s dodávateľmi, podporou obchodného oddelenia. V prípade internetových portálov navrhuje internetové služby, manažuje ich implementáciu.

Typické činnosti

Ďalšie činnosti

Vyžadované znalosti

Vyžadované skúsenosti

Osobnostné požiadavky

Požadované vzdelanie

Pracovné pozície s podobnou náplňou práce

Ponuky práce Produktový manažér - obchod

Naspäť

Partneri sekcie